M blistera iepakojums

Suvenīrmonēta blistera iepakojumā

Blisters ir caurspīdīgs plastikāta iepakojums suvenīrmonētas izmērā. Suvenīrmonēta blistera iepakojumā tiek ielīmēta starp divām apdrukātām kartona kartiņām. Šāds iepakojums sniedz iespēju vienlaicīgi ar suvenīrmonētu tās saņēmējam nodot papildus informāciju par suvenīrmonētā attēloto vietu, notikumu vai uzņēmumu. 

M kapsula kartina 2M kapsula kartina 3 Suvenīrmonēta kapsulas/kartiņas iepakojumā

Suvenīrmonēta tiek ievietota plastmasas kapsulā, kura iestiprināta A6 izmēra atveramā vai dubulta kartona neatveramā kartiņā. Kartiņa tiek apdrukāta no abām pusēm. Suvenīrmonētu iespējams viegli izņemt no iepakojuma to nesabojājot un ievietot atpakaļ. 

M apala kapsula3 Suvenīrmonēta apaļas kapsulas iepakojumā

Apaļa, cieta, caurspīdīga suvenīrmonētu kapsula paredzēta suvenīrmonētai 31mm diametrā. 

M kvadratveida kapsula

Suvenīrmonēta kvadrātveida kapsulas iepakojumā 

Suvenīrmonēta tiek ievietota plastmasas kvadrātveida kapsulā. Kapsulas izmērs: 50 x 50 x 6.25 mm. 

M adas kastite Suvenīrmonēta kastītes iepakojumā

Suvenīrmonēta tiek ievietota metālā monētu kastīte ar ādas pārklājumu. Kastītei ir mīksts samta ieklājums un balts zīda polsterējums etvijas atvērumā, kā arī ar mazas kartiņas ievietošanai paredzēta satīna lentīteParedzēta monētu uzglabāšanai apaļā vai kvadrātveida kapsulā. Kastītes izmērs: 65 x 65 x 26 mm

M akrila kastite Suvenīrmonēta akrila kastītē

Kastītes pamats izgatavots no melna akrila, vāciņš no caurspīdīga akrila. Paredzēta monētu uzglabāšanai kvadrātveida kapsulā. Kastītes izmērs: 80 x 80 x 16 mm. 

M ramitis

Suvenīrmonēta rāmītī

Lai redzētu suvenīrmonētas abas puses, tā ir sastiprināta starp divām plānām, caurspīdīgām plastikāta membrānām. Plastikāta membrānas ir iestiprinātas plastmasas rāmītī, kuru iespējams atvērt, lai suvenīrmonētu izņemtu un aplūkotu tuvāk

LV90maisins 003 M

Suvenīrmonēta maisiņā

Suvenīrmonēta ievietota speciāli šūtā monētu maisiņā. Iespējamas dažādas krāsas un materiāli (lina, velūra, kokvilnas, samta u.c. audumi)