Kāpēc izveidot savu Nacionālā mantojuma kolekcijas suvenīrmonētu*?

  • „Heritage on a Coin” projekts ir iespēja popularizēt pasaulē uz suvenīrmonētas attēloto objektu/vietu, jo starptautiskā projekta mājaslapā www.nationaltokens.com tiek ievietota un uzturēta informācija par jauno suvenīrmonētu, tai skaitā arī neliels apraksts par uz suvenīrmonētas attēloto vietu/objektu.
  • Monēta ir unikāls suvenīrs, kuru iespējams iegādāties tikai attiecīgajā vietā. Tās salīdzinoši zemā pārdošanas cena citu suvenīru vidū un vizuāli piesaistošais noformējums padara suvenīrmonētu par ļoti pievilcīgu suvenīru.
  • Visā pasaulē suvenīrmonētu tirdzniecība ir populāra un pieprasīta, jo ir lieliska alternatīva nacionālo banku izlaistajām jubilejas monētām, kuras parasti ir vismaz 10 reizes dārgākas (Beļģijā izlaistas 63, Nīderlandē – 52, Francijā – 99, Norvēģijā – 41, Luksemburgā – 27 Nacionālā mantojuma kolekcijas suvenīrmonētas).
  • Suvenīrmonētu tirdzniecības rādītāji liecina, ka vidēji suvenīrmonētu iegādājas 3 – 5% apmeklētāju. Šī ir lieliska iespēja nopelnīt.
  • Blistera iepakojuma veids dod iespēju izvietot vēl papildus informāciju par konkrēto vietu/objektu uz suvenīrmonētas iepakojuma. Šai iepakojumā redzama gan suvenīrmonētas reversa, gan aversa puse, jo suvenīrmonēta ievietota caurspīdīgā blistera kārbiņā.
  • Suvenīrmonētu pārdošanas automāts piesaista papildus pircēju uzmanību un palielina suvenīrmonētu tirdzniecības apjomu.

Tādēļ piedāvājam Jums padarīt īpašu savu tūrisma objektu, izveidojot tam speciālu Latvijas nacionālā mantojuma kolekcijas suvenīrmonētu.

* Latvijas nacionālā mantojuma kolekcijas suvenīrmonētas nav izmantojamas kā maksāšanas līdzeklis